Logo MCFR
ГоловнаГоловна

Останні повідомлення

Показано: 10 із 1500

Виводити

Наталя

22.01.2018 14:40:17

RE: Оплата праці вихователя-методиста

Підкажіть будь-ласка, я працюю в ДНЗ вихователем на 0.78% і методистом на 0.5%. і маю звання "старшого вихователя" , чи доплачується за звання методисту, і скільки? Чи тільки вихователю - 10% . Дякую!

Перейти Arrow

Ірина

22.01.2018 13:33:20

RE: Доплати та надбавки

Доброго дня. Чи здійснюється подвійна оплата праці у святкові та неробочі дні сторожам та машиністам (кочегарам) твердопаливної котельні ДНЗ? Як пправильно написати наказ?

Перейти Arrow

Ольга

21.01.2018 17:35:45

RE: Оплата праці, надбавки, доплати

Добрий день. Чи отримує окрему надбавку медична сестра, яка працює в НВК за роботу зі збудниками під час щеплень дітей в дит садку та школі? Дякую.

Перейти Arrow

Христя

20.01.2018 16:31:06

RE: Атестація вихователів ДНЗ

Добрий день. У 2017 р. я отримала диплом про вищу освіту "бакалавр дошкільної освіти. вихователь дітей дошкільного віку". З 2015 року працюю вихователем у ДНЗ. З 1 вересня 2017 р. тимчасово працюють за сумісництвом музичним керівником на основі цього ж диплому і диплому з музичної школи. На даний момент мій педагогічний стаж 2 роки і 8 місяців. Чи маю я право пройти курси як музичний керівник і в подальшому на основі цих курсів атестуватись ? Дякую.

Перейти Arrow

Христя

20.01.2018 16:21:07

RE: Відвідування дітьми ДНЗ

Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи має право вихователь не прийняти до дитячого садка дитину, яка систематично порушує режим дня і роботи ДНЗ? А саме: прийом дітей в ДНЗ завершується о 08.:30, мама приводить дитину о 09:00 - 09:15. Дитина пропускає ранкову зарядку, інколи не встигає на сніданок чи заняття. На постійні зауваження вихователя чи методиста мама не зважає. Чи можна не прийняти дитину керуючись тим, що прийом дітей завершений? Якщо так, то на основі чого ? Дякую.

Перейти Arrow

Olena_Moreva

18.01.2018 22:54:20

RE: Кадрові питання

Так, може Згідно з пунктом 91 Інструкції № 102 працівники закладів освіти, зокрема й практичні психологи, можуть вести викладацьку ,(педагогічну) роботу в цьому ж закладі, обсягом не більше 12-ти годин на тиждень (480 год на рік). Оплата такої роботи здійснюється за тарифікацією понад встановлений посадовий оклад( ставку заробітної плати ) Зазначений працівник може також на умовах погодинної оплати проводити корекційні години Їх осяг не може пепревищувати 240 годин на рік ( 6 годин на тиждень)

Перейти Arrow

Олена

18.01.2018 15:12:29

RE: Кадрові питання

Скажіть, будь ласка, чи може шкільний психолог (1 ставка) працювати ще асистентом учителя в інклюзивному класі (0.5 ставки) та додатково проводити з цими учнями 6 корекційних годин на тиждень?

Перейти Arrow

Інна

18.01.2018 09:44:29

RE: Атестація вихователів ДНЗ

Шановна Ніно Володимирівно, будь ласка, проконсультуйте нас за наступним питанням. Практичний психолог ДНЗ має загальний педагогічний стаж 15 років, на займаній посаді в ДНЗ – 14 років. За результатами попередньої атестації у листопаді 2013 р. – підтвердження «спеціаліст 1 категорії». Курси підвищення кваліфікації за фахом «Практичні психологи ДНЗ» пройшла в 2017р. Приймає активну участь у міських та обласних заходах, є переможцем міських та обласних конкурсів, друк у фахових виданнях, методичні розробки. Є автором ППД, на який надано рецензію інституту післядипломної освіти (ЗОІІППО), де рекомендовано присвоєння педагогічного звання «практичний психолог – методист» у листопаді 2017р. В 2018 році практичний психолог ДНЗ має атестуватися в черговому порядку на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії». Атестаційна комісія дошкільного закладу подала клопотання до атестаційної комісії при управлінні освіти про присвоєння практичному психологу педагогічного звання «психолог-методист». Чи можна [u]одночасно[/u] з присвоєнням кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» присвоїти педагогічне звання «практичний психолог-методист»?

Перейти Arrow

Наталія

18.01.2018 09:24:37

Облік дітей дошкільного віку

Як організувати облік дітей дошкільного віку у 2018 році?

Перейти Arrow

Olena_Moreva

17.01.2018 22:02:22

RE: Доплати та надбавки

Оплата праці педпрацівників провадиться відповідно до інстркції № 102 При роботі на 1,5 ставки музкерівнику належить нарахватизаробітну плату за роботу в 2 - логопедичних групах з підвищенням на 20 % у решті груп - без підвищення

Перейти Arrow

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

 
 
Профайл Особистий
кабінет