Logo MCFR
ГоловнаФорум

Оцінювання навчальних досягнень учнів

Надія Володимирівна

02.10.2013

10:15

[тему перенесено з іншого розділу]
Доброго дня. Колеги, підкажіть, будь ласка, як правильно виставляти тематичну оцінку учням: брати до уваги середній бал учня, чи краще оцінку за останню контрольну роботу за пройденою темою?

Вікторія

02.10.2013

15:29

Відповідь користувачу Надія Володимирівна на повідомлення #5228

Відповідно до пункту 3.2 Інструкції з ведення класного журналу учнів 5–11 (12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 03.06.2008 № 496, тематичну оцінку виставляють до класного журналу в колонку з написом «Тематична» без дати. При виставленні тематичної оцінки враховують усі види навчальної діяльності, що підлягали оцінюванню протягом вивчення теми. При цьому проведення окремої тематичної атестації при здійсненні відповідного оцінювання не передбачається.
Крім того, згідно з пунктом 5 Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України, молоді та спорту України від 13.04.2011 № 329, заклад може використовувати інші системи оцінювання навчальних досягнень учнів за погодженням з місцевими органами управління освітою.
До інших систем оцінювання належить рейтингова система, яка сприяє формуванню ключових компетентностей і створює можливості для:
• підвищення мотивації учнів до самонавчання та самооцінювання;
• розширення можливості в індивідуальній підготовленості учнів на кожному етапі навчально-виховного процесу;
• підвищення об’єктивності оцінювання не лише протягом навчального року, а й за весь період навчання;
• градації значущості балів, які отримують учні за виконання різних видів робіт (самостійна робота, підсумкова робота, творча робота, олімпіади, виставки, конкурси творчих робіт, науково-дослідні й художні проекти, діяльність в органах учнівського самоврядування, у соціально корисних проектах тощо).

Наталія

21.10.2014

13:50

Наші користувачі цікавляться:
Любов писал(а):
Скажіть, будь ласка, чи оцінюється друга іноземна мова в 5 класі по тих самих критеріях оцінювання, що перша мова у 5 класі?

Вікторія

21.10.2014

14:03

Відповідь користувачу Наталія на повідомлення #159445

Доброго дня! Так, звісно, за тими самими критеріями. Методичні рекомендації щодо вивчення другої іноземної мови читайте у №9/2013 журналу "Заступник директора школи".

Наталія Терещенко

17.02.2015

09:52

Доброго дня, шановні колеги! Підкажіть, будь ласка, як оцінюється предмет "Основи здоров'я" у 1-3 класах за новою програмою та у 4 класі за "старою" програмою. Дякую. Всім здоров'я і творчих успіхів.

moghaikina

23.02.2016

12:19

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можна проводити контрольну роботу, якщо вчитель з відповідної дисципліни хворів протягом 1 місяця і уроки не проводилися. Крім того, контрольну роботу проводить не вчитель - предметник, а інший вчитель.

Ольга

24.02.2016

22:54

Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, чи оцінюється англійська мова в 5 класі як друга іноземна і якими нормативними документами потрібно керуватися? На жаль, запропонований Вами журнал у мене не відкривається. Буду дуже вдячна за відповідь.

Ольга

24.02.2016

22:57

Скажіть, будь ласка, результати навчання екстерна записуються в окремий журнал чи в журнал відповідного класу?

Оксана

28.09.2017

19:31

Скажіть, будь ласка, чи можуть батьки відмовитись від вивчення другої іноземної мови? Поряд у розкладі дітям ставлять англійську і німецьку, а на прохання учнів і батьків переставити адміністрація не реагує.

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

 
 
Профайл Особистий
кабінет