Logo MCFR
ГоловнаФорум

Що робити якщо...

Ольга

17.02.2015

15:06

При виявленні хворої дитини в ДНЗ хто повинен повідомляти батьків і чому саме так? Чи може вихователька, приймаючи дитину зранку до ДНЗ, при явних симптомах вірусної хвороби не прийняти дитину? Коли медична сестра оглядає дітей: коли вже всі прийшли чи повинна приймати разом з вихователькою, адже початок роботи вихователя і мс можуть відрізнятись (наприклад вихователь приходе о 7 годині, а мс о 8 год 15 хв)? Дякую!!!

Наталія

17.02.2015

16:53

Відповідь користувачу Ольга на повідомлення #165072

При виявленні хворої дитини її слід ізолювати від інших дітей і терміново повідомити батьків. На мою думку, не має значення хто повідомить — вихователь, медсестра чи завідувач ДНЗ — головне, щоб діти в цей час не були залишені без нагляду. Звісно ліпше, якщо спілкуватиметься з батьками медична сестра, бо вона донесе інформацію об’єктивно і зможе кваліфіковано відповісти на всі запитання батьків.
Щодо ранкового прийому, то вихователь може не прийняти дитину, якщо вона хвора. В аптечці кожної групи є термометр. Тож вихователь має поміряти дитині температуру при батьках і запропонувати лікувати її вдома, щоб убезпечити від захворювання інших дітей.
Звісно, краще, якщо час ранкового прийому збігається з робочим часом медичної сестри. Якщо це з якихось об’єктивних причин не так, то бажано хоча б на час карантинів та періоду адаптації змінювати робочий графік медсестри з тим, щоб вона могла оглядати дітей під час ранкового прийому.

Ольга

17.02.2015

18:35

Дякую.

Альбіна

07.04.2015

11:48

Дайте роз'яснення понять "малі та затухаючі форми туберкульозу", які медичні показники до них входять?

Юлія

07.04.2015

15:05

Відповідь користувачу Альбіна на повідомлення #168331

Шукаємо експерта, який може віповісти на ваше питання

Анна

20.11.2017

14:29

Доброго дня! По яким даним аналізувати захворюваність дітей, якщо після тимчасової відсутності дитини в ДНЗ медична довідка є не обов'язкова??? Батьки не беруть довідки з медичної установи,навіть якщо дитина хворіла!!

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

 
 
Профайл Особистий
кабінет