Logo MCFR
ГоловнаФорум

Навчання учнiв за iндивiдуальною та екстернатною формами

zavych

30.11.2012

21:56

Яна писал(а):
Так, кількість годин може перевищувати норму, якщо цього бажають батьки учня, який навчається за індивідуальною формою навчання.

кількість годин може бути збільшення за бажанням батьків шляхом надання платних послуг навчальним закладом згідно з переліком платних послуг, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України

zavych

30.11.2012

22:00

Наталія писал(а):
Якщо кількість годин учня, який навчається за індивідуальною формою навчання, перевищує норму, то як здійснюється оплата вчителю?.

як за додаткові освітні послуги (відповідно до постанови КМУ, наказу, тарифікації, табелю)

zavych

30.11.2012

22:02

Людмила писал(а):
Як часто треба поновлювати довідку, завірену печаткою лікарсько-консультативної комісії та печаткою лікувального закладу?

довідка видається на певний час (навчальний рік, семестр). Якщо є потреба, то довідка поновлюється після закінчення терміну дії попередньої

zavych

30.11.2012

22:10

Nikolchenko писал(а):
чи потрібна довідка ПМПК для того щоб виділити 10 годин для здійснення індивідуального навчання дитини-інваліда?

так, потрібна

zavych

30.11.2012

22:12

Вікторія писал(а):
Чи може кількість годин, визначена на індивідуальне навчання, перевищувати установлену норму?

може, але за бажанням батьків шляхом надання додаткових освітніх послуг

zavych

30.11.2012

22:15

Вікторія писал(а):
Які особи мають змогу пройти річне оцінювання за відповідний клас та атестацію за середній рівень відповідно до початкової, базової і повної загальної середньої освіти за екстернатною формою?

можуть пройти річне оцінювання за відповідний клас будь-які особи, оскільки навчання за екстернатною формою не обмежується віком.
А що Ви мали на увазі "атестація за середній рівень"?

zavych

30.11.2012

22:18

Nikolchenko писал(а):
Доброго дня, підскажіть будь-ласка для індивідуального навчання дітини-інваліда 2 класу виділено 10 годин. чи правильно це і які довідки для цього потрібні.(чи потрібна для цього довідка ПМПК)? чи входять в ці години заняття дитини з психологом, дефектолом?

так, кількість годин виділена правильно. Довідка ПМПК потрібна. Це години для навчання. Заняття з психологом та дефектологом не входять в ці години

zavych

30.11.2012

22:28

хорошая писал(а):
Скажіть, будь ласка, якщо дитина з 1 вересне не відвідувала заняття через тяжке захворювання, індивідуальне навчання їй буде надано лише в лютому- березні. Батьки не хочуть лишати учня на повторний курс, а він випускник 9 го класу, чи маємо ми право після 4 місячного індивідуального навчання видати свідоцтво, чи потрібно переконувати батьків в необхідності повторного курсу? Дякую

У мене зустрічне запитання. А чому індивідуальне навчання можуть оформити лише у лютому-березні? Індивідульне навчання оформлюється навіть тоді, коли учню потрібно пройти лікування терміном більше 1 місяця. То чому потрібно чекати до лютого?
Крім того, можна на один рік (9 клас) перейти на екстернатну форму навчання.
А ще подивіться пункт 3.9 Інструкції про випуск та переведення учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти

Наталя

11.10.2017

19:48

Доброго дня!
Хто визначає порядок оцінювання екстернів? Керівник школи чи органи освіти?
Чи є обов'язковим для кожного екстерна виконати не тільки підсумкові річні контрольні роботи з усіх предметів, але й ще письмово у класі виконати усі тематичні та контрольні роботи, які передбачені календарним планом звичайної школи і які виконують звичайні учні, що відвідують школу?
Чи мають право органи освіти вимагати від керівництва школи саме такого порядку річного оцінювання екстернів (з виконанням екстерном усіх проміжних робіт у школі) ?
Дякую!

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

 
 
Профайл Особистий
кабінет