Logo MCFR
ГоловнаФорум

Атестація вихователів ДНЗ

Наталя

08.11.2017

08:50

[Видалено автором]14

Нина

13.11.2017

16:05

Відповідь користувачу Галина на повідомлення #202268

Навчання у ВНЗ є підвищенням кваліфікації

Ганна

13.11.2017

22:09

Доброго дня! Допоможіть розібратися в ситуації.
Пропрацювала вчителем початкових класів в школі 13 років, повна вища освіта. Присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст першої категорії".
Перерваний стаж роботи.
Переїзд на інше місце проживання.
Влаштувалася в ДНЗ вихователем.
Як мені повинні виплачувати заробітну плату: як спеціалісту першої категорії (до наступної атестації) чи як спеціалісту 9 тарифного розряду (як вихователю)?
Дякую.

Тетяна

25.11.2017

01:08

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи маю я право атестуватися на І категорію як вихователь, якщо маю ІІ категорію як практичний психолог? Маю повну вищу освіту, магістр, за спеціальністю "Дошкільне виховання", безперервний стаж роботи 6 років, з них 4,6 р. практичний психолог та 1,6 років вихователь. Проходила атестацію в 2015 році.

Наталія

01.12.2017

11:33

Я працюю у ДНЗ з жовтня 2008 року. У 2013 році я отримала другу вищу освіту (спеціальність: вихователь дітей дошкільного віку). У 2014 році я атестувалась на ІІ кваліфікаційну категорію, у 2017 році - позачергово на І кваліфікаційну категорію. Перед атестаціями я не проходила курси підвищення кваліфікації. У 2018 році минає 5 років по закінченню ВНЗ і адміністрація ДНЗ вимагає від мене проходження курсів. Чи можу я пройти курси не у наступному році, а перед черговою атестацією - через 4 роки? Чи маю право у міжатестаційний період працювати відповідно до присвоєної мені І кваліфікаційної категорії без проходження курсів (я друкую свої авторські розробки у методичних виданнях, постійно використовую інноваційні технології, проводжу методоб'єднання, поширюю власний досвід у відкритих заняттях, семінарах тощо)? Дякую!

Наталія

02.12.2017

17:21

Добрий вечір!Працюю вихователем в ДНЗ 22 роки.Закінчила у 2010 році гуманітарно-педагогічний інститут і отримала базову вищу освіту та кваліфікацію Бакалавра.Чи маю я право атестуватися на 2 категорию.Чи вважається зараз бакалавр-повна вища освіта.?

Нина

02.01.2018

15:15

Відповідь користувачу Тетяна на повідомлення #203126

Дотримання послідовності у присвоєнні кваліфікаційних категорій за кожною посадою не передбачено

Нина

02.01.2018

15:21

Відповідь користувачу Наталія на повідомлення #203274

Перед атестацією підвищення кваліфікації обовязкове. Проходите за графіком. Атестаційна категорія "працює" до наступної атестації

Нина

02.01.2018

15:22

Відповідь користувачу Наталія на повідомлення #203305

Ні

Інна

18.01.2018

09:44

Шановна Ніно Володимирівно, будь ласка, проконсультуйте нас за наступним питанням.
Практичний психолог ДНЗ має загальний педагогічний стаж 15 років, на займаній посаді в ДНЗ – 14 років. За результатами попередньої атестації у листопаді 2013 р. – підтвердження «спеціаліст 1 категорії». Курси підвищення кваліфікації за фахом «Практичні психологи ДНЗ» пройшла в 2017р. Приймає активну участь у міських та обласних заходах, є переможцем міських та обласних конкурсів, друк у фахових виданнях, методичні розробки. Є автором ППД, на який надано рецензію інституту післядипломної освіти (ЗОІІППО), де рекомендовано присвоєння педагогічного звання «практичний психолог – методист» у листопаді 2017р.
В 2018 році практичний психолог ДНЗ має атестуватися в черговому порядку на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії». Атестаційна комісія дошкільного закладу подала клопотання до атестаційної комісії при управлінні освіти про присвоєння практичному психологу педагогічного звання «психолог-методист».
Чи можна одночасно з присвоєнням кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» присвоїти педагогічне звання «практичний психолог-методист»?

Модератори:

Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

Профайл Особистий
кабінет