Logo MCFR
ГоловнаФорум

Запрошуємо до участі в опитуванні

olvida

21.01.2013

16:11

[повідомлення перенесено з іншої теми]
Дякую, дуже приємно
Ексель мені потрібен для
- обрахунку результатів досліджень
- складання різноманітних каталогів
-ведення документації в електронному вигляді (є чудові зразки, а я не можу ними користуватися) тощо
Розумію, що проблема в мені - не можу знайти час для навчання

Лариса

21.01.2013

16:11

Полегшить роботу зі створення планів, конспектів, презентацій, наказів тощо комп’ютерна програма КОЗА-ДИСК. Окрім КОЗА-ДИСКа "Шаблони документів закладу освіти" для керівників навчальних закладів з нового року виходитимуть нові КОЗА-ДИСКи для вихователя-методиста та заступників директора школи. Уже вийшли презентаційні випуски цих методичних дисків. З їх змістом можна ознайомитися тут: http://koza-disk.blogspot.com/2012/09/blog-post.html#more та тут: http://koza-disk.blogspot.com/2012/09/blog-post_3.html#more.
Оскільки всі випуски видання будуть тематичними, це полегшить педагогам пошук необхідних для роботи документів, розробок. Їх не доведеться відшукувати серед моря інформації в інших виданнях та інтернеті.

admin

21.01.2013

16:12

Голосування

діє до:  2013-03-10

Які комп’ютерні технології Ви найчастіше використовуєте у своїй роботі, у підготовці до занять (програми, інтернет, допоміжні засоби для демонстрації)?
Тематичні інтернет-ресурси
62.5%5
Блоги
0%0
Програми для презентацій (PowerPoint, MySlideShow та ін.)
37.5%3
Інше
0%0
Всього проголосувало: 8
Пропонуємо взяти участь у голосуванні.

Олена

21.03.2013

11:32

Доброго дня , я Лена, працюю практичним психологом у дошкільному закладі. Компютер використовую часто і не уямляю роботи без нього. ЦЕ і пошук матеріалів у мережі для роботи, це і обмін інформацією, це і замовлення періодичних видань.
Для роботи з дітьми використовую розвивальні ігри відповідно віку а також створюю релаксаційні ролики у програмі прошоу продюсер, це дуже цікава програма. а на презентації раніше викорисовувала ресурси стандартних програм віндовс.
проблема в тому що хотілося б освоїти ще й іксель бо це зручно для роботи.Але все це я роблю на ноунбуці принесеному з дому бо до нас цівілізіція ще не скоро дійде

Сергій

19.09.2013

09:32

Відбулася онлайн-конференція Intel «Мобільне середовище навчання та сучасна освіта». У новині про цю конференцію на сайті ІІТЗО є посилання на онлайн-лекції, семінари, конференції щодо використання ІКТ в освіті. Гадаю, з ними буде цікаво ознайомитися.

Az1

07.05.2016

21:11

тестовое сообщение

Модератори:

Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

Профайл Особистий
кабінет